Publikacja: 26.09.2017 r. Inter Cars Offroad Lajtowy Puchar Samochodów Turystycznych to cykliczna impreza offroadowa zorganizowana przez pasjonatów z grupy Offroad Piaseczno, którzy kolejny rok z rzędu organizują jedną z najfajniejszych…

Publikacja: 26.09.2017 r.

Inter Cars Offroad Lajtowy Puchar Samochodów Turystycznych to cykliczna impreza offroadowa zorganizowana przez pasjonatów z grupy Offroad Piaseczno, którzy kolejny rok z rzędu organizują jedną z najfajniejszych imprez tego rodzaju w naszym regionie. Październikowa edycja będzie zorganizowana w gminie Nadarzyn a start i meta będą zlokalizowane podczas Warsaw Moto Show w kompleksie Ptak Warsaw Expo. My już drugi raz obejmujemy tę imprezę naszym patronatem, zatem możecie liczyć na fotorelację z niej.

Impreza, podobnie jako poprzednie edycje, podzielona jest na cztery klasy (Walka, Turystyk, Proto, Quad) co ma na celu by trasa była dostosowana do możliwości aut oraz kierowców, tak by dla nikogo nie była za łatwa ani za trudna. Celem wydarzenia jest nie tylko chęć męczenia się w przeprawach terenowych, ale również integracja rodzinna oraz zwiedzenie i poznanie pięknych terenów województwa mazowieckiego. Organizatorzy zachęcają do udziału w imprezie całe rodziny z dziećmi, dla których na trasie przygotowane są zadania i konkurencje, a odcinki przejazdowe między próbami dobierane są tak aby i pasażerowie mogli czerpać przyjemność z jazdy.

Trasa wynosi minimum ok. 80 km i przebiega drogami udostępnionymi dla ruchu kołowego, w których skład wchodzą drogi utwardzone oraz nieutwardzone, powiatowe, gminne oraz wynajęte na czas imprezy drogi prywatne.
Pojazdy z próby na próbę poruszają się zgodnie z zasadami ruchu drogowego. Zawodnicy są zobowiązani również do poszanowania przyrody oraz mieszkańców.

Link do wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/357978667963970

HARMONOGRAM IMPREZY:
07:30 – otwarcie biura imprezy na prywatnym terenie
– rejestracja załóg, rozdanie materiałów sponsorskich
– plombowanie kart
08:30 – Odprawa zawodników
– podstawowe szkolenie zawodników, z zakresu pierwszej pomocy
09:00 – Start.
18:00 – 20:00 – zamykanie limitu czasowego
– integracja
21:00 – ogłoszenie wyników
– rozdanie nagród dyplomów
– Kto do domu to do domu, a reszta bawi się ile ma sił.
-Plan czasowo przestrzenny może ulec zmianie.

Wpisowe 350 zł od załogi (załoga to kierowca + pilot)w tym jedzenie, koszulki itd dla 2 osób
Quad wpisowe 250 zł
– dodatkowe osoby dorosłe – 25 zł za jedzenie.
– dodatkowe koszulki – 25 zł za sztukę

Więcej informacji można uzyskać pisząc na maila: biuro@offroadpiaseczno.pl

Website:
  • Social Links:

Leave a Reply