Publikacja: 14.11.2018 r. Już w najbliższy weekend zapraszamy wszystkich miłośników motoryzacji na największe targi motoryzacyjne w Polsce, które odbędą się w Warsaw Ptak Expo. Trzecia edycja Warsaw Motor Show znów…

Publikacja: 14.11.2018 r.

Już w najbliższy weekend zapraszamy wszystkich miłośników motoryzacji na największe targi motoryzacyjne w Polsce, które odbędą się w Warsaw Ptak Expo. Trzecia edycja Warsaw Motor Show znów bije rekord premier motoryzacyjnych. Nasz Automobilklub będzie miał swoją strefę w hali F, gdzie serdecznie Was zapraszamy.

Na targach Warsaw Motor Show co roku goszczą liczne premiery motoryzacyjne, a najnowsze samochody elektryzują wszystkich odwiedzających, bez wyjątku. Nie inaczej będzie tym razem – wystawcy planują przywieźć do Ptak Warsaw Expo jeszcze więcej nowości niż w roku poprzednim.  Impreza będzie też swoistym powrotem do przeszłości. Wystawę uzupełnią bowiem legendy polskiej motoryzacji – Syrena i Warszawa – w nowych odsłonach.

Tłumy na stoiskach, gra świateł i rosnące emocje z każdym centymetrem auta pojawiającego się spod specjalnej osłony – tak było rok temu podczas 10 premier samochodowych. Na targach można było zobaczyć po raz pierwszy takie auta jak Mercedes-Benz Klasy X, Audi A8, Lexus LS czy Kia Stinger.

– Fanów motoryzacji można podzielić na wiele grup, ale każdą z nich interesują nowości – mówi Dyrektor Targów Antoni Ptak Jr. – Śladami największych targów motoryzacyjnych w Genewie czy Detroit chcemy tę atmosferę i prestiż przenieść do Polski. Rynek nowych samochodów rozwija się w naszym kraju dynamicznie, a my tę tendencję chcemy zagranicznym markom pokazać poprzez zainteresowanie premierami na Warsaw Motor Show – dodaje.

Aston Martin, Tesla, Lexus, Mercedes-Benz, Peugeot, Jeep oraz Toyota potwierdzili już swoje premiery podczas Warsaw Motor Show, a organizatorzy zapewniają, że będzie ich jeszcze więcej. Oprócz nich swoje pojazdy zaprezentuje wielu innych światowej klasy producentów, a wśród nich m.in. Lamborghini, Maserati, Porsche, Land Rover, Audi, Volkswagen czy Citroen.

Ideą tegorocznej edycji jest stawianie na elektromobilność, dlatego pierwszy raz w Polsce odwiedzający będą mogli zobaczyć  Teslę Model 3. To nie wszystko! Szerszej publiczności zaprezentowany zostanie także polski samochód elektryczny – Triggo. Gratką dla fanów elektryków będzie także pierwszy i jedyny w Polsce kryty tor do testów, na którym każdy będzie mógł poczuć ich moc i komfort na własnej skórze.

Dużym wydarzeniem w skali polskiej motoryzacji będą nowe wcielenia prawdziwych legend naszych dróg – Syreny i Warszawy. Oba samochody koncepcyjne zostaną zaprezentowane szerszej publiczności podczas Warsaw Motor Show i z pewnością rozbudzą wspomnienia tysięcy osób. To szczególna okazja ponieważ samochody nie trafiły do masowej produkcji, a zobaczenie ich na ulicach jest wręcz niemożliwe.

Oprócz premier i samochodów koncepcyjnych, 16-18 listopada w Ptak Warsaw Expo każdy będzie miał możliwość spotkania znakomitych gości ze świata motoryzacji. Głównym ambasadorem Warsaw Motor Show został Richard Hammond, a oprócz niego pojawią się Karolina Pilarczyk, Maciej Wisławski, Bryan Bouffier, Gosia Rdest, Bartosz Ostałowski, Aleksandra Kutz oraz influencerzy – Kickster, Moto Doradca oraz Zachar OFF.  Do tego hypercary, supercary, rajdówki, wyścigówki, strefa kobiet, symulatory i cała moc motoryzacyjnych wrażeń skupionych na powierzchni ponad 100 tys. m2.

Bilety: www.warsawmotorshow.com/bilety

Website:
  • Social Links:

Leave a Reply