WSTĘP BEZPŁATNY W niedzielę, 27 maja br. po raz pierwszy chcemy zorganizować motopiknik, który będzie łączył kilka elementów na jednej imprezie plenerowej. Mamy zamiar stworzyć wystawę niepowtarzalnych aut z różnych…

WSTĘP BEZPŁATNY

W niedzielę, 27 maja br. po raz pierwszy chcemy zorganizować motopiknik, który będzie łączył kilka elementów na jednej imprezie plenerowej. Mamy zamiar stworzyć wystawę niepowtarzalnych aut z różnych epok, z szerokim przekrojem stref tematycznych. Począwszy od aut zabytkowych, klasycznych i autach rodzimej produkcji, poprzez auta sportowe, rajdowe i wyczynowe oraz auta terenowe a skończywszy na motocyklach, motorowerach oraz przyczepkach i kamperach. Najpierw tworzymy trzon każdej ze stref selekcjonując nadsyłane przez Was (za pomocą specjalnego formularza) zgłoszenia Waszych pojazdów.  Zależy nam na tym aby auta się nie powtarzały i aby tworzyły spójną całość danej strefy. Pozostałą część wypełnimy autami, które przyjadą w dzień motopikniku. Zatem forma będzie półotwarta. Dodatkowo przewidujemy dla was koncert na żywo, atrakcje dla dzieci i wiele innych atrakcji, o których będziemy na bieżąco informować.

Udział w motopikniku jest BEZPŁATNY zarówno dla uczestników jak i odwiedzających ale zachęcamy do wsparcia celu w jakim ten piknik organizujemy. Chcemy przy wejściu na teren targowiska, gdzie odbędzie się motopiknik, zbierać do puszek datki na rzecz Domy Dzieci w Pęcherach i przekazać te środki na zorganizowanie dzieciakom wakacyjnego wyjazdu. Bez Waszej pomocy i wsparcia to się nie uda. Zatem zapraszamy serdecznie do hojności a my postaramy się Wam to wynagrodzić organizując , mamy nadzieję, fajną imprezę motoryzacyjną.

Bądź tam z nami! Weź udział i udostępnij!
LINK DO WYDARZENIA NA FB

Chcesz pokazać swoje auto na pikniku? Nic prostszego…
REJESTRACJA ONLINE

Leave a Reply