Publikacja: 11.04.2018 r. W niedzielę, 27 maja br. na targowisku miejskim w Piasecznie odbędzie się Piaseczyński Motopiknik Charytatywny. W ramach tej dużej imprezy charytatywnej odbędzie się po raz czwarty Piaseczyński Rajd Pojazdów Zabytkowych,…

Publikacja: 11.04.2018 r.

W niedzielę, 27 maja br. na targowisku miejskim w Piasecznie odbędzie się Piaseczyński Motopiknik Charytatywny. W ramach tej dużej imprezy charytatywnej odbędzie się po raz czwarty Piaseczyński Rajd Pojazdów Zabytkowych, który organizujemy wspólnie z portalem motoryzacyjnym motopiaseczno.pl oraz Radkiem Brzozowskim, który kolekcjonuje zabytkowe pojazdy. Link do wydarzenia na fb: IV Piaseczyński Rajd Pojazdów Zabytkowych
Link do wydarzenia na Motopiknik

RAJD:
Wspólnie z grupą Offroad Piaseczno organizujemy imprezę dla miłośników offroad’u.  Zawody organizowane będą na terenie powiatu piaseczyńskiego i prowadzone są wyłącznie po publicznych, asfaltowych drogach oraz prywatnych terenach użytkowych. Dla zwycięzców przewidziane są puchary oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez partnerów zawodów.

KOSZTY:
Wpisowe przy wpłacie na konto 150 zł. ZNIŻKI: -10% dla członków Automobilklubu Piaseczyńskiego. W cenie zawarte jest wyżywienie oraz dwie koszulki pamiątkowe.

Dane do przelewu:
Automobilklub Piaseczyński
nr konta: 29 1140 2004 0000 3502 7701 6949
w tytule podając: imię i nazwisko kierowcy z dopiskiem „RAJD”

REJESTRACJA ZAŁÓG:
Zgłoszenie do uczestnictwa w rajdzie wysyłamy on-line za pośrednictwem: formularza rejestracyjnego.
Ważne aby w formularzu zaznaczyć chęć startu w Rajdzie TERENOWYM. Następnie zarejestrowany zawodnik otrzymuje maila z potwierdzeniem rejestracji a kolejnego, w późniejszym terminie, z dalszymi instrukcjami.

 

PYTANIA:
Prosimy kierować na adres: biuro@akpiaseczynski.pl

Bądź tam z nami! Weź udział i udostępnij!
LINK DO WYDARZENIA NA FB

Chcesz pokazać swoje auto na pikniku? Nic prostszego…
REJESTRACJA ONLINE

Website:
  • Social Links:

Leave a Reply